Spring naar inhoud

KUNSTHANDEL OLAF WIJMAN

Kunst voor iedereen tegen aantrekkelijke prijzen

  • WELKOM BIJ KUNSTHANDEL OLAF WIJMAN – VOOR THUIS EN BEDRIJF.
  • DE COLLECTIE: Originele werken – Grafiek – Tekeningen – Foto’s – Boeken – Kunstsjaals – Kunsttheedoeken
  • KAREL APPEL (1921-2006) ‘Mijn penseelstreken beginnen in het niets en ze eindigen in het niets en er tussenin vind je de afbeelding’.
  • KLAAS GUBBELS “Ik heb een beperkt aantal onderwerpen. Ik ben eigenlijk bijna totaal intuïtief. Ik laat het op me afkomen. Alles, alles, alles.”
    • OVER KLAAS GUBBELS
  • THIERRY LOULÉ ‘Ik schilder niet wat ik zie, maar wat ik voel’.
  • OVER ONS EN CONTACT
  • ‘Vreemde eend in de bijt’> ZUIDWESTER SLOEP met zeer veel opties/extra’s (verkoop uit privé)

NTK: GOD, IK PROBEER onbekende kunstenaar Ingelijst 31 x 25 cm

 

Met trots ondersteund door WordPress | Thema: Edin door WordPress.com.
Beheer cookie toestemming
Wij gebruiken cookies om onze site en onze service te optimaliseren.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Voorkeuren
{title} {title} {title}